Hızlı, Güvenilir, Ekonomik & Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Delta Casper Nirvana M865TU Notebook Adaptörü (19V 3.42A) 5.5 X 2.5 mm (Standart UÇ) Özellikleri:

Adaptör Adı: Delta Casper Nirvana M865TU Adaptör
Adaptör Üretici Markası: Delta ORJİNAL ÜRETİCİ Ürün
Adaptör Uyumlu Markası: Casper
Adaptör Voltajı: 19V
Adaptör Amperi: 3.42A
Adaptör Watt’ı: 65W
Adaptör Uç Yapısı: 5.5 X 2.5 mm (Standart UÇ)
Adaptör Garantisi: 2 Yıl

 

casper-nirvana-m865-adaptor

Casper Nirvana A3000 A3N Adaptör Stok Durumu

İncelemiş olduğunuz Delta Casper Nirvana A3000 A3N Notebook Adaptörü ile ilgili stok durumu yukarıda fiyat bilgisinin üst tarafında belirtilmiştir. “Stokta Var” ibaresi kullandığımız tüm ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Hafta içi 17:30, Cumartesi günleri 13:30 a kadar almış olduğunuz bütün ürünlerin aynı gün içerisinde Kargoya teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Delta Casper Nirvana A3000 A3N Adaptörü Ürün Kalitesi

Sevisimiz olarak size önermiş olduğumuz bu adaptör, Açılmamış kutusunda ve tüm yurtdışı testlerinden geçirilmiştir. Adaptör Delta tarafından Casper Nirvana A3000 A3N modeli için üretilmiştir. Bu adaptörün diğer adaptörlerden farkı, Adaptör içerisindeki kullanılan Elektronik komponentlerin kalitesindeki farklılıktır. Bu komponentlerin kalitesindeki farklılık adaptörün ömrünü etkilediği gibi cihazınızın da ömrünü yakından etkilemektedir. Olması gereken değerlerin altında malzeme kullanılarak üretilen ve ucuza satılan adaptörler belli bir kullanım sonrası bozulduğu gibi cihazınızıda bozabilmektedir. Bu tür adaptörler ne kadar garantili olsa ve arıza yaptığında satıcı firma tarafından değiştirilse de cihazınıza gelecek bir zarara adaptör satıcısının garanti veremeyeceği unutulmamalıdır. Ayrıca Casper servisimiztarafından satılan adaptörlerde extra voltaj koruması bulunduğundan adaptörü kullandığınız şebekede ki gerilimin düşmesi veya yükselmesi cihazınızı korur ve bir zarar gelmesini engeller.

Delta Casper Nirvana A3000 A3N Notebook Şarj Aleti Garanti Bilgileri

Casper servisimizden alacağınız Casper Nirvana A3000 A3N Notebook adaptörü tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantili olacaktır. Farklı firmalardan alınan faturasız ürünlerin hiçbir resmi garantisi olmadığı unutulmamalıdır.

Casper Nirvana A3000 A3N Şarj Aleti Uyumluluk Bilgileri

Şuan incelemiş olduğunuz Casper Nirvana A3000 A3N Notebook  Adaptörünün cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Adaptörünüzün Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Bazı Adaptörlerin kodları farklı olsa bile cihazınıza uyum sağlayabilir. Cihazınızın altında yazan (input) yada Eski adaptörünüzün üzerinde yazan (output) Voltaj ve Amper değerleri ve Resimde görebileceğiniz Uç yapısı uyan adaptörler cihazınızla uyumludur. Bu konuda Tereddüt yaşamanız durumunda sitemizde ki Online Destek kısmında Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.

Etiketler

Casper Nirvana M865TU Adaptör

Casper Nirvana M865TU Şarj aleti

Casper Nirvana M865TU Şarj adaptörü

Casper Nirvana M865TU Laptop Adaptörü

Casper Nirvana M865TU Adaptör değişimi

Casper Nirvana M865TU Adaptör Fiyatı 

Casper Nirvana M865TU şarzı

Casper Nirvana M865TU adaptörü

Casper Nirvana M865TU Notebook adaptörü

75Yüzde 75 Daha Kaliteli Adaptör
33 Kat Uzun Ömürlü
780Memnun Kullanıcı
1Tek Renk Seçeneği

Sipariş Formu

  • 4 + 76 =
WhatsApp chat